Kurumsal

OFİSİMHAZIR

Hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz desteğe kavuşun!

Ofise mi ihtiyacınız var?

  • Sanal Ofis
  • Hazır Ofis 
  • Toplantı Odası

OFİSİMHAZIR hizmet paketlerini inceleyin, ihtiyacınıza uygun paketi kiralayıp yolunuza başlayın!

100%

Başarı oranı

150+

Yapılan Sözleşme

55+

Müşteriler

Hakkımızda

OFİSİMHAZIR girişimcilerin ve/veya profesyonellerin ofis gereksinimlerini en yüksek konfor ve en uygun maliyetle çözmeye odaklanmış bir hizmet şirketi olarak Çanakkale/Merkez’de kurulmuştur. Hedefimiz müşterilerimize en hızlı ve uygun ofis çözümleri geliştirmektir. OFİSİMHAZIR her zaman müşterilerinin hedeflerini göz önünde bulundurmak ve maksimum düzeyde verim sağlamak üzere hareket etmektedir.

OFİSİMHAZIR avukatlar, arabulucular, emlak danışmanları, tercümanlar, mali müşavirler, yaşam koçları, diyetisyenler, psikologlar, enerji şirketleri, e-ticaret şirketleri, e-ihracat ile ilgilenenler, danışmanlık şirketleri, yazılım şirketleri, girişimciler, freelancerlar ve daha birçok meslek için OFİSİMHAZIR ile müşterisi arasında yapılacak profesyonel bir sözleşme ile çalışabileceğiniz ofis alanları sunmaktadır. Ayrıca toplantılarınızı, eğitimlerinizi, atölye ya da seminerlerinizi yapabilmeniz için saatlik, yarım günlük ya da günlük olarak kiralayabileceğiniz toplantı odası OFİSİMHAZIR markası altında verilmektedir. 

Sizlerde teknoloji ile beraber ortadan kalkmış durumda, sizlerde Amerika’da şirket kurup Çin’de ticaret yapıp İsviçre’de yaşayıp Türkiye’de yatırım yapabilirsiniz.

OFİSİMHAZIR iş deneyimi ve tecrübeli ekibi ile sizlere yol göstermeye ve partnerlik yapmaya devam edecek ve size bir vizyon sağlayacaktır. Siz değerli müşterilerimize asistanlık, sekreterlik, telefon desteği, sanal ve reel ofis desteği, toplantı odaları sıcak-soğuk ikramlar ve ayrıca müşterilerimizin kurumsal veya ticari web sitesi hizmetleri, e-ticaret danışmanlığı, şirketlerin bilgi, belge ve kargo yönetimi, CRM Desteği, Google ADS desteği, reklam çözümleri ve çözüm ortaklarımız ile beraber ve birçok yeni nesil ofis sistemlerinin yanı sıra Avrupa’da ve Amerika’da şirket kuruluşları ile birlikte sanal ofis destekleri ayrıcalıkları başta Amazon olmak üzere tüm pazar yeri entegrasyonları gibi birçok alanda hizmet sunmaktayız.

Siz de dünya çapında şirket sahibi olabilirsiniz yeni nesil ofis ve danışmanlık hizmetlerimiz ile Çanakkale’ de ve dünyada sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

Saygılarımızla

Merve YAY

Ekibimizle Tanışın

Yalnız çok az şey yapabiliriz; birlikte çok şey.

Ekip içinde etkili iletişim ve işbirliği, bu niteliklerden yararlanmaya ve ekibi hedeflerine doğru yönlendirmeye yardımcı olabilir.

Merve YAY

Kurucu

Serap UZ

Avukat

Hayaller Gerçek Oldu

Değerli girişimcilerin Sanal Ofis ve Hazır Ofisgereksinimlerini en iyi şekilde karşılamak amaçlanmıştı. Çanakkale’nin kalbinde kendi mülkleri hazırdı. Hayal edildi, özveriyle hiçbir detay atlanmadan çalışıldı ve sonunda hayaller gerçek oldu.

İlk Günkü Heyecanını Hiç Kaybetmedi!

Esnek hizmet çözümleri, girişimcilerin sermayelerini ofislerine değil, işlerine yatırmalarına ve böylece gerçek hedeflerine ulaşmalarına destek oldu.  Sanal Ofis ve Hazır Ofis imkanlarının Çanakkale’de tanınmasının gururunu yaşadı.

Sürekli Gelişim Sağladı!

Gelişim basamaklarında hiç durmadı. Teknolojiyi yakından takip edip uygulamayı prensip haline getirdi. Çözümler üretti. OFİSİMHAZIR, birçok firmanın çözüm ortağı oldu.

Üyelerine Hep Değer Üretti!

Üyeler tam donanımlı bir ofis kurmak için gereken hiçbir detayla uğraşmadan işlerine yoğunlaştılar. Onlar işlerine yoğunlaşırken, ofislerinde hiçbir eksikleri olmadı. Başarılarına başarılar kattılar. OFİSİMHAZIR, Sanal Ofis ve Hazır Ofis  çözümleri ile üyelerine katma değer kazandırdı. Başarı hikayelerini birlikte yazdılar.

OFİSİMHAZIR gelişime odaklı olanları heyecanlandıracak kadar gerçekçi ve yenilikçi vizyonu ile sizleri beklemektedir.

error: Kale Grafik Tasarım tarafından bu içerik korunmaktadır!
Sohbete Başla
1
💬 Bizimle iletişime geçin!
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?