Yazar:

Sanal ofis ne işe yarar?

Sanal ofisler ihtiyacınız olan yasal adresinizi sunmanın yanı sıra birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Bu avantajlar yeni iş kurma sürecindeki hem maddi hem de manevi yükünüzü azaltmanıza destek oluyor. Sekreterlik hizmetlerinden faturalara, fiziksel çalışma alanından posta süreçlerine kadar birçok ofis ihtiyaçlarının ve iş süreçlerinin yürütülmesine imkan tanıyor.

Sanal ofislerin gerek yeni işiniz gerekse ofis ihtiyacınızı ortadan kaldıran yeni iş modeliniz için sunduğu olanaklar elbette bununla sınırlı değil! İşte OFİSİMHAZIR’In üyelerine özel hazırladığı benzersiz fırsatlar…

  • Yasal mevzuata uygun kira sözleşmesi: OFİSİMHAZIR olarak sanal ofis kira sözleşmesini yasal mevzuata uygun bir şekilde hazırlıyoruz. Böylece sanal şirket kurmak için gerekli evraklar arasında yer alan ilk adımı kolaylıkla tamamlıyorsunuz.
  • Düşük maliyet, taahhütsüz ve stopajsız ofis kiralama: Özellikle İstanbul’un merkezi semtlerindeki plazalarda yüksek meblağlara kiralayabileceğiniz ofisler; elektrik, su, mutfak, temizlik, sekreterya gibi birçok ek giderle ciddi bir maliyet yükü yaratıyor. Öte yandan sanal ofis fiyatları da fiziksel bir ofis fiyatına ulaşarak aslında gerekli olmayan bir gider kalemine dönüşüyor. OFİSİMHAZIR ise ayda 250 TL’den başlayan fiyatlarla ofis maliyetlerinizi büyük oranda düşürmenize yardımcı olurken, stopaj vergisi söz konusu olmadığı için KDV’li fatura sayesinde kiranızı bir gider olarak göstermenizi sağlıyor. Üstelik OFİSİMHAZIR ’dan resmi iş adresinizi kiralarken bir taahhütte bulunmanız da gerekmiyor, üyeliğinizi dilediğiniz zaman sonlandırabilmenin ayrıcalığını yaşıyorsunuz.
  • Posta ve çağrı yönetimi: Geleneksel bir ofis içerisinde rutin ofis sorumluluklarınızdan olan postaların teslim alınması ve çağrıların yanıtlanması gibi detaylar OFİSİMHAZIR tarafından devralınıyor ve postalarınızı teslim alacak bir çalışanınız varmış gibi posta yönetimi hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Bu noktada size düşen yalnızca işinize odaklanarak verimliliğinizi artırmak oluyor.
  • Sanal ofise ek fiziki bir ofis imkanı: Eğer OFİSİMHAZIR üyesi olup sanal ofis kiraladıysanız, fiziksel bir çalışma ortamına da sahip olabilirsiniz. Toplantı odalarımızdan birini 4 saat (AYLIK) ücretsiz kullanabilir, cüzi bir ek ücret karşılığında ise size özel sunacağımız hazır ofislerimizi kiralayıp iş görüşmelerinizi dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Ortak alanların sunduğu, yeni profesyonellerle tanışma ve bir araya gelme imkanıyla da iş ağınızı genişletebilir ve yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kale Grafik Tasarım tarafından bu içerik korunmaktadır!
Sohbete Başla
1
💬 Bizimle iletişime geçin!
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?