Sanal Ofis Paketi

Sanal Ofis Nedir?

OFİSİMHAZIR İLE GÜVENİLİR ADRES!

Sanal ofisler, çalışanın mal ya da hizmet alanla fiziki iletişimde bulunmadan internet ağı vasıtasıyla online ortamda iletişime geçerek işlerini yürüttüğü ofis türüdür. Bu türde çalışan, işlerini bir ofis ortamının dışında yürütür. Bununla birlikte bazı işlerin yapılabilmesi, özellikle ticari alanda faaliyet gösterilebilmesi için yasal bir adres edinmesi gerekmektedir.

  • Yasal Adres
  • Prestijli Bir İş Adresi
  • Posta-Kargo Takibi
  • Çağrı Hizmeti

Ofis ortamını kullanmayan çalışan, bir alanı yasal adresi olarak gösterme ve anılan diğer ofis ihtiyaçlarını karşılamak için bir ürün/hizmet  şirketi ile anlaşma yapmaktadır. İşte, söz konusu hizmetlerin bütünü uygulamada “sanal ofis” şeklinde anılmaktadır.  “Ofis” kelimesini barındırıyor olmasına rağmen, aslında sanal ofiste kullanıcıya sunulmuş fiziki bir ofis ortamı yoktur.

Sanal ofis kiralamak geleneksel bir ofis kiralamaya göre hem maliyet hem de zaman olarak yüksek oranda tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Geleneksel bir ofis kiralamak yerine sanal ofis kiralayarak sözleşme imzaladığınız anda çalışmaya başlayabilirsiniz.

OFİSİMHAZIR sanal ofis paketi oldukça hesaplı ve işiniz için ihtiyacınız olan prestijli  güvenilir adrese sahiptir!  

Siz de işlerinizi ofise gitmenize gerek kalmadan kesintisiz bir şekilde yürütebilmek istiyorsanız OFİSİMHAZIR sanal ofis üyelik paketi ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşın! 

Sanal Ofis


Yasal Adres

Prestijli Bir İş Adresi

Posta-Kargo Takibi

Çağrı Hizmeti


1100 TL /Aylık

+KDV’den başlayan fiyatlar

error: Kale Grafik Tasarım tarafından bu içerik korunmaktadır!
Sohbete Başla
1
💬 Bizimle iletişime geçin!
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?